Tlumaczenie angielski prawniczy

Mini-Market Insoft istnieje to pomysł kasowy stworzony dla sklepów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w hipermarketach są skierowane na obsługę konsumentów oraz sprzedaż, i inne funkcje są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazie oraz Mini-Market Insoft w magazynach to rozwiązania opracowane z pamięcią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź spełniających funkcję w projekcie franczyzowym. W takim programie rolę punktu charakterystycznego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budów mamy szansa automatycznego czerpania spośród całych składników i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co za tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem i cenami.

Co wyróżnia system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, potrafi być poświęcany na urządzeniach dotykowych. Artykuły mogą stanowić opisane i mogą stanowić dodane ich parametry, można poświęcić im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazy i sprawdzaniu poprawności dostaw w składzie przy użyciu kolektorów oszczędzasz dużo czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które wsparte są na rabatach i celach. Zasady badane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System kupi na podgląd stanów artykułów w okresie rzeczywisty, dzięki czemu można szybko zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w wielu językach, co umożliwia na wprowadzenie jednolitego systemu dla całej sieci sklepów bez względu na kraj, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie sklepy były obroty, ile pieniędzy ciągnie się widzieć w sumach w wszystkim ze sklepów, jaką marżę kupiły na sprzedanych towarach.